SponsorKliks! TPV Bonaventura

18 april 2024

Gratis onze club sponsoren!
Wist u al dat u via SponsorKliks gratis TPV Bonaventura kunt sponsoren? Bestel online een Hamburger via Thuisbezorgd en TPV Bonaventura ontvangt hiervoor geld in de clubkas. Ook doen grote webwinkels als Bol, Coolblue, Greetz, Zooplus en Expedia mee. Een percentage van het aankoopbedrag gaat naar onze Club.

Hoe werkt het?
Heel simpel. Webwinkels betalen een commissie voor elke bestelling van een klant die via SponsorKliks.com komt.
75% van deze commissie storten wij op de bankrekening van TPV Bonaventura. Of je nu rechtstreeks naar bijvoorbeeld Bol gaat of je gaat via SponsorKliks.com naar de site van Bol, je betaalt hetzelfde. Alleen in het laatste geval keert Bol ons een commissie uit en profiteert TPV Bonaventura  hier direct van!

Noch SponsorKliks, noch TPV Bonaventura weet wie er iets besteld heeft, je hoeft namelijk niet in te loggen. SponsorKliks weet alleen bij welke webwinkel iets is besteld, voor welk orderbedrag en dat de commissie voor TPV Bonaventura is bedoeld.

Wil jij ook onze Club helpen? Gebruik de onderstaande link! 

https://www.sponsorkliks.com/products/shops.php?club=5743&cn=nl&ln=nl

 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 41201335

Tennispark TPV Bonaventura

Sportlaan 22
3291TN Strijen

KVK-nummer

40321037