Sponsorkliks

05 april 2020


Beste leden van TV Bonaventura,

In de Corona-tijden bestellen jullie wellicht meer online. We brengen daarom de Sponsorkliks graag nog even extra onder de aandacht, want slechts met een paar extra klikken kun jij geld verdienen voor onze club! 

Met SponsorKliks kan je nu zelf een financiële bijdrage leveren aan jouw vereniging/stichting, zonder dat het jou een cent extra kost!

Bestel online een pizza via Thuisbezorgd en jouw sponsordoel (onze club) ontvangt hiervoor geld in de clubkas!

Via onderstaande link kom je automatisch op de sponsorkliks van TV Bonaventura. Door te klikken op de categorieën boven in het menu kun je tevens bij diverse webwinkels als Bol.com, Coolblue, Booking.com en Expedia bestellen.                      Een percentage van het aankoopbedrag gaat dan ook naar onze clubkas!

En nogmaals, het kost je niets extra!

Hoe werkt het?
Heel simpel. Webwinkels betalen een commissie voor elke bestelling die via SponsorKliks.com gedaan wordt. 75% van deze commissie stort Sponsorkliks bij ons op de bankrekening. Of je nu rechtstreeks naar bijvoorbeeld Bol.com gaat of je gaat via SponsorKliks.com naar de site van Bol.com, je betaalt hetzelfde. Alleen in het laatste geval keert Bol.com ons een commissie uit en profiteert onze vereniging hier direct van!

Let op: geen commissie op boeken
In Nederland geldt per wet een vaste boekenprijs, hierdoor mag GEEN commissie op boeken worden gegeven.

Via onderstaande link kom je direct op Sponsorkliks voor TV Bonaventura. Ook kun je een app installeren, deze heet sponsorkliks. Zo kun je makkelijk via je smartphone blijven bestellen!

https://www.sponsorkliks.com
 
Alvast bedankt namens het Bestuur van TV Bonaventura
 
 
 

Nieuwscategorieën Algemeen