Nieuws

Grote Clubactie: koop online loten en steun TV Bonaventura!

Ook dit jaar doen we weer mee aan de Grote Clubactie. Een actie waarbij we elk jaar toch een mooi bedrag ophalen, dat we ook dit jaar weer goed kunnen gebruiken! Denk bijvoorbeeld alleen al aan de onderhoudswerkzaamheden van ons clubhuis......

Omdat het steeds moeilijker wordt om gegadigden te vinden die met een lotenboekje langs de deuren willen gaan, bieden we jullie de fijne mogelijkheid om online loten te kopen. Naast dat je onze club er enorm mee steunt, maak je ook nog kans op mooie prijzen, zoals 100.000 euro, een Volkswagen Up, diverse reischeques en noem maar op..... 

Hierbij de link waar je de online loten kunt kopen: https://clubactie.nl/actie/TVBonaventura

Wij hopen op jullie steun, zodat we ook dit jaar weer een mooi bedrag op kunnen halen! Zegt het voort, bedankt!

« Terug

» Nieuws archief